Translate

wtorek, 3 lutego 2015

Changes / Zmiany

     Od kilku miesięcy na blogu nie pojawiały się nowe posty za co wszystkich bardzo przepraszam... oczywiście nie zamierzałam zaprzestać dzielenia się z Wami moimi przepisami, ale niestety musiałam się poddać poważnej operacji i najzwyczajniej w świecie nie mogłam gotować. Mój powrót do zdrowia okazał się o wiele dłuższy niż przypuszczałam, ale co najważniejsze - operacja się udała i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej !

     Bycie semiwegetarianką w szpitalu... nie ukrywam - jest bardzo trudne... zwłaszcza kiedy w zaleceniach po operacyjnych jest dieta wątrobowa ! ale nie ma do czego wracać - przetrwałam ! Niestety z powodów zdrowotnych byłam zmuszona zmienić swój sposób odżywiania się uległ zmianie... oczywiście nadal w bardzo dużej części oparty jest on głównie na warzywach i owocach, ale spożywam znacznie więcej ryb i owoców morza. W tym roku postanowiłam, że na blogu będą się pojawiać zarówno przepisy semiwegetariańskie, wegetariańskie, jak i wegańskie. Niebawem zamierzam również zmienić wygląd bloga !
     W miarę możliwości oczywiście  będę dzielić się z Wami jak największą ilością moich przepisów, ale postanowiłam, że będę zamieszczała minimum 4 przepisy w miesiącu. W najbliższym czasie  podzielę się z Wami moim przepisem na tradycyjne egipskie KUSHERI !!! Przepis jest autentyczny i pochodzi z jednej z kairskich restauracji ! Zapewne wiele osób zna to danie, ale dla osób nie znających jest to danie wegetariańskie - pokusiłabym się o stwierdzenie, że wegańskie, ale pozostawiam to do oceny weganom... 

     Do zobaczenia wkrótce ! 

Stay Vege !!!

Anna 

    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz